image LIVE: Shorti i Champions League, krijohet grupi i vdekjes
[wp-story id="814678"]

Futboll

LIVE: Shorti i Champions League, krijohet grupi i vdekjes

news image

Është duke u hedhur LIVE shorti i Ligës së Kampionëve për fazën e grupeve të edicionit 2022-23.

Chelsea do të jetë në grupin e njëjtë me Milanin, duke e bërë një grup tejet interesant.

Ndërkohë që Interi, Barcelona dhe Barcelona do të jenë të trija në të njëjtin grup.

Real Madrid do të jetë në grup me Leipzig, Celtic dhe Shakhtar.

Juventus do të ndeshet me PSG.

Totenham do të përballet me Frankfurt kurse Liverpooli me Ajax.

/GazetaSinjaliSport/