image Leonardo DiCaprio fillon pushimet me të dashurën 22-vjeçare

Bota e Yjeve

Showbiz/ Leonardo DiCaprio fillon pushimet me të dashurën 22-vjeçare

news image

Aktori i i njohur me famë botërore, Leonardo DiCaprio, vitin 2020 e ka filluar duke pushuar në ishullin St. Barts me të dashurën Camila Morrone.

Çifti është kapur mat nga paparacët teksa qëndronin në ujin e ishullit dhe shfaqeshin tejet të lumtur pranë njëri-tjetrit, shkruan Gazeta Sinjali.

Mediat e huaja raportojnë se çifti janë së bashku që dy vjet dhe se diferenca në moshë nuk u ka penguar asnjëherë./Gazeta Sinjali/

*PREMIUM-EXCLUSIVE* Leonardo Dicaprio and his girlfriend Camila Morrone enjoy a swim in the sea during vacation in St-Barth *WEB EMBARGO UNTIL 11 AM PST on January 2, 2020**
*PREMIUM-EXCLUSIVE* Leonardo Dicaprio and his girlfriend Camila Morrone enjoy a swim in the sea during vacation in St-Barth *WEB EMBARGO UNTIL 11 AM PST on January 2, 2020**
*PREMIUM-EXCLUSIVE* Leonardo Dicaprio and his girlfriend Camila Morrone enjoy a swim in the sea during vacation in St-Barth *WEB EMBARGO UNTIL 11 AM PST on January 2, 2020**
Good hair day: The stunning brunette wore her wavy damp tresses loose for the swim with The Revenant star
Life's a beach: Morrone flaunted her fabulous physique in an animal print bikini, as she splashed about with her beau of two years