COVID-19

Të infektuar

132

Të sheruar

16

Të vdekur

1

Showbiz/ Ledri Vula publikoi klipin e këngës “Piano Rap”

news image

Rep-artisti i njohur shqiptar, Ledri Vula e ka publikuar klipin e këngës më të re, “Piano Rap”.

Tekstin e ka shkruar vetë artisti, ndërsa klipi është vizuelizuar nga Boulevard Films.

“Piano Rap” është publikuar mbrëmë vetëm në versionin audio në platformën Spotify dhe ka arritur që të marrë komente të shumta poizitve nga publiku dhe artistët e tjerë.

Klipi i “Piano Rap” është publikuar në kanalin zyrtar të Ledrit në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin