COVID-19

Të infektuar

3508

Të shëruar

1902

Të vdekur

75

Showbiz/ Ledri Vula, Lyrical Son dhe Singullari publikojnë këngën e re

news image

Tre rep-artistët e njohur shqiptarë, Ledri Vula, Lyrical Son dhe Singullari, e kanë publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “100” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, shkruan Gazeta Sinjali.

Tekstin e kanë shkruar vetë artistët, ndërsa regjisor i klipit është Vin Arfuso.

“100”, është publikuar në kanalin zyrtar të Ledri Vulës në YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin