Lauv publikon këngën e re “Tattoos Together”

news image

Kantautori i njohur amerikan Lauv, e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Tattoos Together” dhe është e publikuar e shoqëruar me videoklip, shkruan Gazeta Sinjali.

Kjo këngë është pjesë e albumit debutues të artistit “How I’m feeling”, i cili do të publikohet më 6 mars.

“Tattoos Together” qysh në orët e para të publikimit ka marrë komente të shumta pozitive nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin