image Lana Del Rey ka publikuar këngën “Let me love you like a woman” - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

18345

Të shëruar

15198

Të vdekur

669

Lana Del Rey ka publikuar këngën “Let me love you like a woman”

news image

Lana Del Rey publikoi këngën e parë nga albumi i saj i ardhshëm, Chemtrails Over the Country Club (16 tetor).

“Më lër të të dua si një grua ‘do të dalë nesër, “shkroi këngëtarja në një postim në Twitter. “Kënga e parë nga Chemtrails Over the Country Club.”

Lana Del Rey njoftoi më parë titullin e këngës dhe se ishte vendosur të mbërrinte përpara publikimit të albumit.

Në eventin e nënshkrimit të librit në tetor për koleksionin e saj të ri me poezi, Violet Bent Backwards Over the Grass, ajo shkaktoi polemikë duke veshur një maskë fytyre rrjetë./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: