image Ky është linku ku mund t'i raportoni reduktimet që zgjasin më shumë se 2 orë - Sinjali

Ky është linku ku mund t’i raportoni reduktimet që zgjasin më shumë se 2 orë

news image

Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli ka thënë se do të dërgohen dosje në Polici për rastet e pranuara nga qytetarët të cilët thonë se reduktimet po zgjasin më shumë se dy orë

Ajo thotë se Ministria e Ekonomisë dhe Inspektoriati i Energjisë janë duke përcjellur situatën nga afër dhe inkurajojnë të gjithë qytetarët që t’i raportojnë rastet e dyshimta në këtë email adresë:  [email protected].

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin