image Kush kë e zhgënjeu më shumë/ Pas Atdheut, edhe Jasmin reagon me një foto

Bota e Yjeve

Kush kë e zhgënjeu më shumë/ Pas Atdheut, edhe Jasmin reagon me një foto

news image

Atdheu konfirmoi ndarjen e tij me Sarën, lajmi i cili që prej disa ditësh qarkullonte në media, shkruan Gazeta Sinjali.

Ndër postimet që Atdheu hodhi në Instagram, ai po ashtu konfirmoi se me Andi Artanin nuk janë më shokë.

Duke e ditur se Jasmin Kadriu, ishte në një lidhje romance bashkë me këtë të fundit dhe pas daljes nga emisioni i dashurisë kjo romancë nuk zgjati shumë, ai bëri një reagim.

Ajo postoi në InstaStory një imazh ku shihej bashkë me Atdheun.

“Kujtime të mira”, shkroi ajo mbi fotografinë që hodhi.

Përndryshe, Atdheu ishte ai i cili donte që t’i shihte së bashku në një lidhje Andi Artanin dhe Jasmin Kadriun./Gazeta Sinjali/