COVID-19

Të infektuar

1194

Të shëruar

884

Të vdekur

31

Showbiz/ KSI, Ric Ross, Lil Baby publikojnë këngën e re

news image

Rep-artistët e njohur me famë botërore: KSI, Rick Ross, Lil Baby dhe S-X, kanë publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet” Down like that” dhe është publikuar vetëm në versionin audio, transmeton Gazeta Sinjali.

Anipse artistët nuk e kanë shoqëruar këtë bashkëpunim me videoklip, kënga ka arritur të marrë mbi 1 milion klikime në YouTube qysh në orët e para.

Krahas klikimeve, ky bashkëpunim është cilësuar si i mirë për fansat e kësaj muzikë.

Mbetet të shihet ditëve në vazhdim nëse rep-artistët do ta publikojnë këtë këngë të shoqëruar edhe me videoklip./Gazeta Sinjali/\


Shpërndaje artikullin