image Kroos e harron Cristiano Ronaldon, preferon të tjerë legjenda në Madrid - Sinjali

Kroos e harron Cristiano Ronaldon, preferon të tjerë legjenda në Madrid

news image

Cristiano Ronaldo nuk bën pjesë në 5-shen e Toni Kroos.

Mesfushorit të Real Madridit i është kërkuar që të zgjedhë formacionin e tij të preferuar me legjenda të Los Blancos.

Ai ka lënë anash Ronaldon, me të cilin ka luajtur shumë vite dhe para tij ka zgjedhur Raulin në sulm.

Në mesfushë ka zgjedhur Zidanen me Stielike, në mbrojtje Carlosin dhe në portë Iker Casillasin./Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin