COVID-19

Të infektuar

126

Të sheruar

10

Të vdekur

1

Futboll/ Krizë për berber, Hazard bëhet tullac

news image

Koronavirusi ka pezulluar gati çdo llojë aktiviteti në botë. Për shkak të këtij virusi, është e vështirë të gjendet ndonjë berber.

Futbollisti i Real Madrid, Eden Hazard duket se ka arritur të gjej një zgjidhje, transmeton Gazeta Sinjali.

Ai ka hequr vet të gjithë flokët dhe është bërë tullac.

Ky stil i ri i flokëve është pritur me shumë shaka nga tifozët në rrjetet sociale./Gazeta Sinjali/

View this post on Instagram

My bro @hazardeden_10 #haircutathome 😂😂😂 #hazard

A post shared by A STAR (@astarbarbers) on


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: