image KQZ mban mbledhje nesër, në rend të ditës certifikimi i rezultateve për kuvendin komunal në Leposaviq

Politikë

KQZ mban mbledhje nesër, në rend të ditës certifikimi i rezultateve për kuvendin komunal në Leposaviq

news image

Nesër Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të mbajë mbledhje nga ora 10:30.

Në rend të ditës është edhe certifikimi i rezultateve, për zgjedhjet e parakohshme për kuvendin Komunal në Leposaviq.

Kujtojmë se më 23 prill janë mbajtur zgjedhjet për kuvende komunale në Leposaviq dhe Zveçan dhe zgjedhjet për kryetarë të Mitrovicës së Veriut, Leposaviqit, Zubin Potokut e Zveçanit.

/GazetaSinjali/