image Kjo është veshja që ju nevojitet nëse doni që të bëheni gati për 5 minuta - Sinjali

Kjo është veshja që ju nevojitet nëse doni që të bëheni gati për 5 minuta

news image

Tani që moti ka ndryshuar dhe është më i ngrohtë, kemi akoma më shumë dëshirë të vishemi duke u kombinuar me stil, transmeton Gazeta Sinjali.

Por të dukesh bukur, shpëshherë kërkon kohë. Dhe jo gjithmonë e gjejm kohën e duhur në mëngjes.

Si të vishemi më “cool” çdo mëngjes për 5 minuta?!

Zgjidhja e kësaj dileme janë fustanet këmishë. Nëpërmjet tyre ju për 5 minuta mund të keni stilin që dëshironi, që është i përshtatshëm edhe për punë, për një takim, apo qoftë edhe për një dalje me shoqërinë.

Google Trends zbulon se interesi për këtë produkt është rritur shumë duke filluar që nga muaji i kaluar.

Më poshtë do të gjeni disa stile të fustanit këmishë, për ta veshur në kohë të ndryshme të ditës.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: