image Këtyre moshave u takojnë 4 viktimat e sotme të COVID-19 në Kosovë - Sinjali

Këtyre moshave u takojnë 4 viktimat e sotme të COVID-19 në Kosovë

news image

Sot e diele në Kosovë janë regjistruar edhe 4 viktima si pasojë e COVID-19.

Viktima më e re gjatë kësaj kohe është një burrë i moshës 40-49 vjeçare nga Ferizaj dhe një grua e moshës 60-69 vjeçare.

Ndërkaq, dy viktimat tjera janë një grua dhe një burrë të moshës 70-79 vjeçare nga Prishtina dhe Vushtrria.

Gjatë 24 orëve të fundit në vend janë regjistruar edhe 12 raste të reja me COVID-19.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin