image Kështu do të mbajë moti sot

Kosovë

Kështu do të mbajë moti sot

news image

Sot në Kosovë do të mbajë mot kryesisht i vranët, shkruan Gazeta Sinjali.

Kohë pas kohe do të ketë riga lokale shiu, por me më shumë mundësi paradite dhe vonë në mbrëmje.  Në vise malore edhe borë.

/GazetaSinjali/