image Kështu do të mbajë moti nesër

Kosovë

Kështu do të mbajë moti nesër

news image

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka parashikuar se nesër do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 5-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 13-16 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga verilindja me shpejtësi 1-4m/s. /Gazeta Sinjali/

May be an image of map