image Këngëtari shqiptar ulet në gjunjë dhe i propozon martesë këngëtares gjatë xhirimeve!

Bota e Yjeve

Këngëtari shqiptar ulet në gjunjë dhe i propozon martesë këngëtares gjatë xhirimeve!

news image

Janë këta dy këngëtarët e ri, që po duken të pandashëm dhe që kanë fituar zemrat e publikut me zërin dhe ëmbëlsinë e tyre, shkruan Gazeta Sinjali.

Artistët, Fidan Gashi dhe Rita Haziri po bëjnë emër në tregun e muzikës me projekte të ndryshme muzikore.

Përveç që janë bashkëpunëtor në muzikë, ata janë të pandashëm edhe në jetën private.

Dhe çifti tashmë kanë vendosur që lidhjen e tyre ta dërgojnë në një nivel tjetër, kjo pasi Fidani i ka propozuar Ritës gjatë xhirimeve të klipit të ri.

Në fund të klipit shihet dhe momentin emocionues dhe reagimi i Ritës pas propozimit./Gazeta Sinjali/