image Kënga e Dua Lipës do të lëshohet gjatë inaugurimit të Joe Biden si president - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

72500

Të shëruar

61685

Të vdekur

1.640

Kënga e Dua Lipës do të lëshohet gjatë inaugurimit të Joe Biden si president

news image

Të mërkurën do të bëhet inaugurimi i presidentit të ri të SHBA-së, Joe Biden, shkruan Gazeta Sinjali.

Biden dhe zëvendëspresidentja e zgjedhur Kamala Harris kanë zbuluar një listë të këngëve që do të dëgjohen gjatë kësaj ceremonie.

Pjesë e kësaj liste është edhe kënga e kosovares Dua Lipa e cila pritet të lëshohet gjatë kësaj ceremonie krahas artistëve të tjerë me famë botërore si Beyoncé, Demi Lovato, Jennifer Lopez etj./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin