image Kapet 34-vjeçari nga Klina që u shpall në kërkim nga Policia - Sinjali

Kapet 34-vjeçari nga Klina që u shpall në kërkim nga Policia

news image

Mbrëmë pak para mesnatës, njësitet e Policisë së Kosovës kanë ndaluar një 34-vjeçar (emër i njohur për redaksinë) në pikën kufitare në Vërmicë.

Burimet e Gazetës Sinjali njoftojnë se pas verifikimit të të dyshuarit, ka rezultuar se i njëjti është në kërkim policor.

Zyrtarët policorë e kanë njoftuar policin hetues në lidhje me rastin dhe me vendim të prokurorit kujdestar i dyshuari është dërguar në ndalim prej 48 orësh.

Siç mëson Sinjali, i dyshuari është nga fshati Zllakuqan i komunës së Klinës.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin