COVID-19

Të infektuar

1142

Të shëruar

871

Të vdekur

30

Muzikë/ Justin Bieber publikon albumin e ri “Changes”

news image

Këngëtari i njohur me famë botërore, Justin Bieber e ka publikuar albumin e tij më të ri.

Albumi titullohet “Changes” dhe përmban 17 këngë, transmeton Gazeta Sinjali.

“Changes”, i cili është albumi i pestë i artistit përmban edhe bashkëpunime me artistët e tjerë të njohur si: Post Malone, Quavo, Travis Scott, Khelani dhe Lil Dicky.

Albumi është publikuar në të gjitha platformat online dhe qysh në orët e para ka marrë komente të shumta pozitive nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin