image Noizy publikon albumin "Epoka" - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

57.696

Të shëruar

50.731

Të vdekur

1.450

Muzikë/ Noizy publikon albumin “Epoka”

news image

Rigels Rajku i njohur me emrin artistik si Noizy, e ka publikuar albumin e ri.

Albumi titullohet “Epoka” dhe përbëhet prej 14 këngëve, shkruan Gazeta Sinjali.

‘Shijojeni albumin dhe ridëgjojeni. Natën e mirë, unë po fle gjumë. Mos harroni, kam edhe dy albume të tjera gati”, kishte shkruar pas mesnatës reperi.

Albumi është publikuar në platformat online dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin