COVID-19

Të infektuar

10247

Të shëruar

5944

Të vdekur

327

Modë/ Jennifer Lopez bëhet imazh i markës së njohur

news image

Aktorja njëherësh këngëtarja e njohur me famë botërore, Jennifer Lopez, është përzgjedhur të jetë imazh i shtëpisë së modës “Coach”.

Lopez do të ketë bashkëpunim me kompaninë përgjatë sezonit pranveror 2020, transmeton Gazeta Sinjali.

Jam shumë e lumtur për këtë bashkëpunim me Coach. Është një markë e përjetshme, e të cilës kam qenë gjithmonë adhuruese dhe koleksioni i ardhshëm flet vërtetë për stilin tim personal ”, citohet të ketë thënë Jennifer në një intervistë./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin