image Jennifer Aniston e fillon vitin në plazh përkrah regjisorit të njohur
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Showbiz/ Jennifer Aniston e fillon vitin në plazh përkrah regjisorit të njohur

news image

Aktorja e njohur me famë botërore, Jennifer Aniston, vitin 2020 e ka filluar në plazh përkrah regjisorit të njohur, Will Speck.

Dyshja u panë në Meksikë teksa shijonin plazhin, shkruan Gazeta Sinjali.

Burime pranë aktores kanë treguar se dyshja janë takuar në vitin 2016 dhe që atëherë raportet e tyre kanë mbetur mjaft të mira.

Aniston dhe Speck ishin parë duke u përqafuar në muajin tetor të vitit të kaluar, kështu duke bërë që mediat e huaja të raportojnë se mes tyre mund të ketë diçka më shumë se shoqëri./Gazeta Sinjali/