image Aniston tregon sekretin sesi e mban trupin në formë
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Showbiz/ Aniston tregon sekretin sesi e mban trupin në formë

news image

Jennifer Aniston një prej artisteve më mbresëlënëse të Hollywood-it, e cila edhe në moshën 51-vjeçare duket si 30-vjeçare.

Këtë fizik ajo e mban me stërvitje dhe një rreptë ushqimor, të kontrolluar nga një nutricionist, transmeton Gazeta Sinjali.

Jennifer ka rrëfyer se ndjek në fakt, një “jo dietë“, ajo kufizohen në kurën kur ha dhe jo çka ha.

Aktorja në një intervistë për revistën britanike “ Radio Times“ ka treguar se ha gjatë 8 orëve të ditës, dhe pastaj për 16 orë të tjera, nuk fut gjë në gojë.

“Ndjek regjimin intermittent-fasting. Kam vënë re një ndryshim të madh që kur nisa të mos ha për 16 orë. Mëngjesin e ha rreth orës 10 dhe pastaj pas orës 18, nuk prek më asgjë “, u shpreh artistja./Gazeta Sinjali/