image Aniston hap profil në Instagram, fotoja që publikoi po i entuziazmon njerëzit
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

"Friends"/ Aniston hap profil në Instagram, fotoja që publikoi po i entuziazmon njerëzit

news image

Ka nga ata që nuk e duan Instagramin, ashtu si aktorja e njohur, Jennifer Aniston.

Ajo ishte betuar se nuk do hapte asnjëherë një llogari në Instagram, mirëpo diçka e ka bërë të ndryshojë mendim dhe aktorja e njohur ka tashmë një profil të sajin në këtë rrjet social.

Ditën e djeshme 50-vjecarja ka hapur llogarinë e saj dhe ka postuar një foto të veçantë.

Fotoja me aktorët e serialit të famshëm “Friends”, i ka gëzuar pa masë fansat, pasi aludohet se ky serial mund të rikthehet.

Matt LaBlanc, Courteney Cox, Matthew Perry, Lisa Kudroë dhe David Schëimmer, thyen rekorde shikueshmërie me serialin “Friends” dhe një rikthim i tyre do t’i gëzonte pa masë adhuruesit e tij.

“Tani jemi edhe miq Istagrami. Përshëndejte Instagram”, ka shkruar aktorja e njohur. /Gazeta Sinjali/