image Jasmin Kadriu bëhet pjesë e “It’s my Love” ?
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Jasmin Kadriu bëhet pjesë e “It’s my Love” ?

news image

Së fundmi është përfolur se ish-konkurrentja e Për’puthen Jasmin Kadriu, pasi që mbaroi romancën me Andi Artani, do të bëhet pjesë e emisionit kosovar “ It’s my Love”, shkruan Gazeta Sinjali.

Kjo pasi ajo postoi fotografi në InstaStory duke bërë të ditur se ndodhej në Prishtinë, më pas ajo u takua edhe me konkurrent të “ It’s my Love” ku shumë prej tyre postuan fotografi me këtë të fundit.

Por si duke kjo po del të jetë e pa vërtetë, pasi që ajo kishte shkuar vetëm për qef me shoqen e saj dhe kishte takuar ata.

Kjo u bë e ditur pas një postimi ku qartësoi ndjekësit e saj, me mbishkrimin  “Jam me shoqen time për qejf, nuk jam në asnjë emision, në asnjë transmetim. Faleminderit!”/Gazeta Sinjali/