image Ja sa kohë do të qëndrojë Calvin Harris në Kosovë
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Ja sa kohë do të qëndrojë Calvin Harris në Kosovë

news image

DJ i njohur me famë botërore, Calvin Harris nesër do të performojë në festivalin “Sunny Hill”.

Sipas burimeve të “Sinjali”-t, Harris pritet të arrijë në aeroportin e Prishtinës në orën 21 e 45, ndërsa pritet të kthehet në orën 1 pas mesnate.
Sipas kohës që është dhënë, Calvin Harris do të qëndrojë në Kosovë për rreth 3 orë.

Calvin Harris do ta përmbyllë festivalin “Sunny Hill”, i cili edhe sivjet po mbahet në parkun e Gërmisë.

Në natën e fundit të festivalit, përveç Harris, do të performojnë edhe DJ të tjerë të njohur vendorë dhe ndërkombëtarë. /Sinjali/

Image may contain: text