image Ismet Munishi shkëput kontratën me Gjilanin - Sinjali

Ismet Munishi shkëput kontratën me Gjilanin

news image

Klubi futbollistik Gjilani nuk do të drejtohet më nga trajneri Ismet Munishi.

Ndërprerja e punës së Munishit si trajner i klubit nga Gjilani, vije pas humbjes nga Dukagjini dhe vetëm pak ndeshje para përfundimit të kampionatit.

Burime të Sinjalit, brenda klubit, bëjnë të ditur që Munishi nuk do të drejtojë më klubin gjilanas.

Munishi erdhi në krye të Gjilanit vitin e kaluar, në mars.

/GazetaSinjaliSporti/


Shpërndaje artikullin