image Ish-këshilltari i Hotit kërkon dorëheqjen e Mustafës dhe Veliut - Sinjali

Ish-këshilltari i Hotit kërkon dorëheqjen e Mustafës dhe Veliut

news image

Xhavit Beqiri, ish-këshilltari i kryeministrit në detyrë të Kosovës, Avdullah Hoti, ka reaguar pas rezultateve preliminare të KQZ-së, sipas të cilave, Lidhja Demokratike e Kosovës renditet e treta, shkruan Gazeta Sinjali.

Beqiri ka kërkuar dorëheqjen e kreut të kësaj partie, Isa Mustafa dhe nënkryetarit të LDK-së, Agim Veliut.

“Isë, Agim & company, përveçse si akt moral, dorëheqjen e keni mundësi për me tregue edhe dinjitet! Shkoni… e keni katranosur!”, ka shkruar ai në Facebook./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin