image Ish-futbollisti i Interit e rrahë babain, shihet i përgjakur (VIDEO) - Sinjali

Ish-futbollisti i Interit e rrahë babain, shihet i përgjakur (VIDEO)

news image

Fredy Guarín është bërë temë në gjitha mediat botërore.

Jo për gjëra të mira që dikur bënte në fushë me klubin e madh, Interin, por për rrahje.

Këtë të enjte, gjenerali Jorge Luis Vargas, konfirmoi në një konferencë shtypi se futbollisti Fredy Guarín, është arrestuar nga Policia Metropolitane të Valle del Aburra për një skandal në shtëpinë e disa të afërmve.

Guarin raportohet se ka sulmuar babanë e tij dhe të afërm të tjerë të tij, si dhe një oficer policie.

Në videon që madje po qarkullon në rrjetet sociale shihet i përlyer me gjak dhe dukshëm edhe jashtë kontrollit, raportohet se mund të ketë qenë i dehur./Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin