image Ish-deputetja bëhet nënë për herë të parë pak minuta para Vitit të Ri

Rajon

Rajoni/ Ish-deputetja bëhet nënë për herë të parë pak minuta para Vitit të Ri

news image

Pak minuta pa hyrë në vitin 2020, ish-deputetja e Partisë Socialiste, Esemeralda Shkaju, u bë nënë për herë të parë.

Lajmin e bukur që e gëzoi në prag në Vitit të Ri e ka bërë të ditur vetë ish-deputetja përmes një postimi në rjetin social ‘facebook’, ku publikoi dhe një fotografi të vajzës.

Vogëlushja të cilën e ka quajtur Ammar është fëmija i parë i Shkjaut. ‘2019-ta ime! Ammar’, shkruajti ish-deputetja krahas fotos së saj me vogëlushen./Gazeta Sinjali/