image Irkenc Hyka publikon këngën e re "Menxi pres" - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15208

Të shëruar

12815

Të vdekur

615

Showbiz/ Irkenc Hyka publikon këngën e re “Menxi pres”

news image

Kantautori i njohur shqiptar, Irkenc Hyka, e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Menxi pres” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, shkruan Gazeta Sinjali.

Tekstin e ka shkruar Endrit Mumajesi, ndërsa për muzikën është përkujdesur vetë Irkenci.

Kënga është publikuar në kanalin YouTube dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin