COVID-19

Të infektuar

1052

Të shëruar

820

Të vdekur

30

Showbiz/ Irina Shayk fotografohet në shoqërimin e artistit të njohur

news image

Modelja e njohur me famë botërore, Irina Shayk është kapur mat nga paparacët nën shoqërimin e artistit të njohur, Vito Schnabel.

Në disa fotografi të publikuara nga “Daily Mail”, shihet dyshja duke hyrë në apartamentin e artistit në qytetin e New York-ut, shkruan Gazeta Sinjali.

Shayk dhe Schnabel anipse kishin dalë rrugëve, ishin pajisur me mjete mbrojtëse për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Raportohet se dyshja kanë filluar një lidhje dashurie, megjithatë karshi këtyre zërave nuk ka reaguar asnjëri nga ta./Gazeta Sinjali/

Moving on? Irina Shayk is seen with art dealer and notorious playboy Vito Schnabel in New York City on Friday amid the coronavirus lockdowns
Breaking the rules: The 34-year-old model talked on her phone while staying close to Vito, despite the six-foot social distancing rule
Let's go back to mine: Vito, 33, lead the way as he opened the door to his apartment with Irina following him
Taking care of business: Irina was distracted by her phone conversation and clutched a bottle of water while waiting to go into the building

Shpërndaje artikullin