COVID-19

Të infektuar

4715

Të shëruar

2227

Të vdekur

101

Showbiz/ Irkenc Hyka sjell këngën e re “Gënjeshtër”

news image

Këngëtari dhe tekstshkruesi i njohur Irkenc Hyka ka prezantuar projektin e tij më të ri muzikor.

“Gënjeshtër” mban titullin kënga, të cilën e ka sjell vetëm në versionin ‘audio’ në platformën YouTbe, për shkak të pamundësisë së realizimit të klipit marrë parasyshën situatën aktuale.

Tekstin e ka shkruar Endrit Mumajesi (Muma), kurse për muzikën është përkujdesur vet artisti.

View this post on Instagram

Kenga e plote 🙏 Link in my bio 🔥🔥

A post shared by Irkenc hyka (@irkenc.hyka) on

Irkenci po vazhdon të jetë tejet i angazhuar në prurje të ndryshme muzikore dhe tanimë ka arritur të jetë në qendër të vëmendjes edhe falë projekteve që ka realizuar për artistë të tjerë të skenës shqiptare. /GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: