image Inzaghi flet për të ardhmen e Skriniar - Sinjali

Inzaghi flet për të ardhmen e Skriniar

news image

Simone Inzaghi ka folur për të ardhmen e mbrojtësit, Milan Skriniar.

Tekniku zikaltër ka thënë se aktualisht Skriniar është lojtar i Interit dhe do t’i bashkohet skuadrës më 10 korrik.

“Skriniar do të na bashkohet më 10 korrik për përgatitjet parasezonale. Ai është lojtar i Interit siç qëndrojnë gjërat, atëherë ne e dimë se si mund të ndryshojnë gjërat gjatë afatit kalimtar”, është shprehur tekniku italian.

Interi dhe PSG janë në bisedime për Skriniar, ende nuk ka marrëveshje të plotë.

/GazetaSinjaliSport/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: