image Iliri - Einxhelit: Unë të masakroj ty verbalisht - Sinjali

Iliri – Einxhelit: Unë të masakroj ty verbalisht

news image

Një përplasje e nxehtë ka ndodhur ndërmjet Ilirit dhe Einxhelit brenda shtëpisë së Big Brother VIP gjatë spektaklit të sotëm.

Kjo përplasje ka ndodhur pasi Einxhel ka folur për tradhtinë që Iliri ia ka bërë bashkëshortes së tij.

“Gruan dhe vajzën time ti s’ke shancë t’i zësh në gojë. Nuk ke të drejtë ta barazosh jetën time personale jashtë mureve të shtëpisë me atë që ndodh brenda. Mendimi yt është ordiner, si shumica e gjërave që ke thënë… Unë të masakroj ty në mënyrën verbale”, i ka thënë Iliri Einxhelit.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin