image Pse nuk i shkoi Ilir Shaqirit në dasmë, Sabiani thyen heshtjen
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Pse nuk i shkoi Ilir Shaqirit në dasmë, Sabiani thyen heshtjen

news image

Sabiani ka treguar për herë të parë në arsyen e vërtetë të mungesës në dasmën e Ilir Shaqirit.

Këngëtari tregoi se nuk kanë pasur ndonjë zënkë mes tyre, teksa ka folur edhe për dasmën që bëri aq shumë bujë. Ndërsa shtoi se dera e tij është gjithmonë e hapur për balerinin Ilir Shaqiri.

“Asgjë s’ka ndodhur me Ilirin. Nuk kam ndërmend të martohem kështu që e di që Iliri s’do vijë në dasmën time. Kështu që s’ka për t’i ngelur qejfi kurrë. Po në ndonjë festë tjetër do t’i shkoj nëse më fton. Un gjithmonë e dua Ilirin pavarësisht se çfarë ka ndodhur. Unë kurrë nuk do ta bëja kundër. Gjithmonë e ka pasur telefonin tim. Në Shqipëri më ka pasur. Unë e di që Iliri do të vijë të më takojë. Dera është e hapur dhe gjithmonë do të jemi bashkë”, shtoi këngëtari.

/GazetaSinjali/