image Ilir Shaqiri: Hall i madh kur partnerja është shumë seksi

Bota e Yjeve

Ilir Shaqiri: Hall i madh kur partnerja është shumë seksi

news image

Ilir Shaqiri është kryetar jurie prej disa javësh dhe ai gjykon nga afër balerinët e VIP-at që kërcejnë.

Mbrëmjen e kësaj të hëne, i pyetur nga Alketa Vejsiu se: “Kur partnerja është seksi, shumë tunduese, me forma trupore gjeneroze çfarë ndodh me partnerin gjatë vallëzimit?”

Iliri u përgjigj: “Është hall i madh. Sigurisht sex appeal ka të bëjë të vetën në çdo lloj situate dhe duhet të jesh vigjilent ta përballosh këtë lloj të themi vështirësie pune”.

/GazetaSinjali/