image Ilir Shaqiri, fitues i Big Brother VIP - Sinjali

Ilir Shaqiri, fitues i Big Brother VIP

news image

Ilir Shaqiri është fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP, duke fituar çmimin e madh prej 100 mijë euro, shkruan Gazeta Sinjali.

Ai është bërë pjesë e kësaj shtëpie qysh prej ditës së parë dhe ka qëndruar aty për më shumë se 130 ditë.

Përgjatë kësaj kohe Iliri ka shpalosur pothuajse të gjitha dimensionet e tij dhe ka dhuruar mjaft momente emocionuese.

GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin