COVID-19

Të infektuar

1194

Të shëruar

884

Të vdekur

31

Showbiz/ Iggy Azalea publikon këngën e re “Lola”

news image

Rep-artistja e njohur me famë botërore Iggy Azalea, ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “Lola” dhe është në bashkëpunim me Alice Chater, transmeton Gazeta Sinjali.

Ky bashkëpunim është mirëpritur nga publiku, të cilët nuk kanë hezituar të shkruajnë fjalët më të mira për dyshen.

“Lola” është publikuar në kanalin zyrtar të Iggyt dhe ka marrë komente të shumta pozitive nga fansat e muzikës së saj./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin