image "Ma kpute shpirtin", Robin Krasniqi me fjalë prekëse pas vdekjes së dajës - Sinjali

“Ma kpute shpirtin”, Robin Krasniqi me fjalë prekëse pas vdekjes së dajës

news image

Boksieri kosovar Robin Haxhi Krasniqi ka marrë një lajm të hidhur.

Krasniqi përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se i ka vdekur daja i tij.

Boksieri kosovar ka shprehur mërzinë e tij të madhe për humbjen e familjarit të tij, me të cilin duket se ka pasur një lidhje të veçantë.

“Ma kpute shpirtin o Daja jam,U Befsh Banor i Xhenetit Daja jam, Te Zotit jem dhe tek aj dot kthehemi…. Veprat tua, mirsit tua, dhe Dashurin qe na dhe nuk dot vdes kurre…Te kujtoj gjithmon me mall Daja jam”, ka shkruar Krasniqi.

/Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin