image I propozojnë për martesë, Elvana Gjata bën reagimin epik

Bota e Yjeve

I propozojnë për martesë, Elvana Gjata bën reagimin epik

news image

Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata, herë pas here po sjell projekte të reja dhe kështu po vazhdon edhe me mbrëmje muzikore, shkruan Sinjali.

Duke e ditur se Elvana është njëra nga artistët që ka vite në skenë, nuk ka se si të mungojnë fansat e saj në këto mbrëmje.

Mirëpo, krahas numrit të njerëzve ajo shpesh edhe befasohet nga ta, ku së fundmi edhe i ‘është propozuar’ martesë.

Derisa, Elvana po kërcente në skenë, një fans i është afruar dhe i ka treguar unazën duke i propozuar. Këngëtarja ka reaguar e habitur duke bërë një reagim epik.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor i Elvana Gjatës është “Ex” në bashkëpunim me DJ Gimi dhe Bardhin./GazetaSinjali/