COVID-19

Të infektuar

145

Të sheruar

23

Të vdekur

3

Showbiz/ “I Love Me”, kënga e re e Demi Lovatos

news image

Këngëtarja njëherësh aktorja e njohur me famë botërore, Demi Lovato e ka publikuar një video paralajmëruese për projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet “I Love Me” dhe pritet të publikohet e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Përmes një video 30 sekondshe të publikuar në kanalin YouTube, Lovato ka treguar që kënga do të publikohet sot në orën 21:00.

Këtë projekt artistja po e publikon pas performancës emocionuese që e pati në “Grammy Awards” dhe interpretimit të himnit në “Super Boël”./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin