image I dashuri i Anës i bënë dhuratë të veçantë për ditëlindje
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

I dashuri i Anës i bënë dhuratë të veçantë për ditëlindje

news image

Ana Lleshi ditë më parë ka festuar ditëlindjen e saj me një festë ku të pranishëm ishin miq dhe shokë të ish-konkurrentes dhe nuk munguan as personazhe të Përputhen.

Ana mori urime e dhurata të shumta por më e veçanta padyshim ishte ajo nga partneri i saj.

Eltoni që pak ditë më parë u kap me Anën duke u zbuluar lidhja e tyre, i ka dhuruar të dashurës së tij një buqetë me lule me një dedikim plot dashuri.

“Gëzuar ditëlindjen shpirti im. Të dua deri në frymën e fundit”, ka shkruar Eltoni, i cili me Anën u njoh brenda programit duke u bërë pjesë e tij nga fundit por duket se njohja dhe lidhja e tyre është zhvilluar jashtë.

Eltoni ishte i pranishëm edhe tek festa e ditëlindjes dhe afrimiteti me Anën konfirmoi zërat për një “përputhje” të dy ish-konkurrentëve. /Gazeta Sinjali/