image I bëri gati valixhet, Graniti vendos të largohet nga Big Brother VIP

Bota e Yjeve

I bëri gati valixhet, Graniti vendos të largohet nga Big Brother VIP

news image

Graniti ka pasur debate të shumta me pjesën tjetër të banorëve gjatë ditës së sotme. Ai ka diskutuar lidhur me faktin se sa e ka penalizuar afërsia me Fifin dhe se sa i lirë është ai në veprimet dhe sjelljen e tij.

“Mos më fol më sepse po te penalizoj, ta tha dhe mamaja jote”, i tha e përlotur Fifi mbrëmë.

Banorët e kanë këshilluar atë të shkëputej pak nga kjo marrëdhënie dhe të ndihet pak më i lirë për të shijuar pak më shumë eksperiencën e tij.

Graniti këmbënguli se të gjitha veprimet kanë ardhur si pasojë e faktit se nuk ka dashur të mërzisë Fifin dhe asnjë prej banorëve.

Pas kësaj përballje tepër tensionuese, Graniti ka vendosur në heshtje të bëjë gati valixhet dhe të kërkojë daljen nga shtëpia. Banorët janë nisur në drejtim të tij me misionin për ta bindur të mos e ndërmarrë këtë veprim./GazetaSinjali/

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)