image I anulohet koncerti në Durrës, reperja e njohur reagon ashpër

Bota e Yjeve

I anulohet koncerti në Durrës, reperja e njohur reagon ashpër

news image

Rep-artistja e njohur Tayna do të performonte mbrëmjen e së premtës në një klub në Durrës, mirëpo koncerti i saj u anulua.

Përmes një Instastory ajo ka ironizuar me faktin që i është anuluar koncerti.

Anulohet koncerti sepse corona po t’kapke prej orës 10 të mbrëmjes dhe prej muzikës. Studim i ri shkencor ky…Kërkoj falje të gjithë atyre që kanë rezervuar. Shihemi herën tjetër! Ju dua”, ka shkruar Tayna.

Kujtojmë se Tayna së fundmi ka publikuar këngën La Boca, bashkëpunim me këngëtarin L’Algérino. /Gazeta Sinjali/