image Humb jetën një person në Skenderaj, bie në bunar

Kosovë

Policia/ Humb jetën një person në Skenderaj, bie në bunar

news image

Një person ka humbur jetën në fshatin Izbicë të Skenderajt.

Policia njofton se viktima dyshohet se ka rënë në një pus (bunar).

“Viktima mashkull K/Shqiptar me (aftësi të kufizuara mentale) dyshohet se ka rënë në një pus (bunar) dhe për pasojë ka mbetur pa shenja jete. Vdekjen e viktimës, në vendin e ngjarjes e ka konstatuar mjeku kujdestar”, thuhet në njoftimin e policisë.

Rasti duke u hetuar./Gazeta Sinjali/