image Hekuran Krasniqi publikon këngën e re - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15208

Të shëruar

12815

Të vdekur

615

Muzikë/ Hekuran Krasniqi publikon këngën e re

news image

Kantautori i njohur shqiptar, Hekuran Krasniqi e ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “M’lujte” dhe është në bashkëpunim me LMN, shkruan Gazeta Sinjali.

Dyshja këngën e kanë publikuar të shoqëruar me videoklip në kanalin zyrtar të Hekuranit në YouTube.

Për muzikën është përkujdesur vetë Hekurani, ndërsa për tekstin ka bashkëpunuar edhe me LMN./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin