COVID-19

Të infektuar

94

Të sheruar

2

Të vdekur

1

Muzikë/ Hekuran Krasniqi dhe Dardan Gjinolli publikojnë këngën e re “Dashni e vjetër”

news image

Hekuran Krasniqi dhe Dardan Gjinolli e kanë publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Dashni e vjetër” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, transmeton Gazeta Sinjali.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur Hekuran Krasniqi dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet ky bashkëpunim nga publiku./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin