image Haziri falënderon gurbetçarët që po ndihmojnë për ta përballuar Covid-19
[wp-story id="814678"]

Kosovë

Reagim/ Haziri falënderon gurbetçarët që po ndihmojnë për ta përballuar Covid-19

news image

Kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka thënë se ndihmat që po japin grubetçarët e gjeneratës së tretë është impresionuese.

Ai përmes një njoftimi në Facebook ka thënë se u është mirënjohës baballarëve dhe gjyshërve të tyre për kontributin e tyre.

Haziri gjithashtu tha se qytetarët duhet të vazhdojnë të qëndrojnë mbyllur në mënyrë që të parandalohet përhapja e virusit./ Gazeta Sinjali/

Impresive mbështetja e gjeneratës së tretë të gurbetçarëve për ta përballuar pandeminë #Covid19. Mirënjohje deri në gjunjëzim për kontributin e baballarëve e gjyshërve të tyre, tash e pesë dekada. Kontribuoni secili me mundësitë tuaja. Për një magje e sofër të barabartë për të gjithë!#covid19gjilan #rrinshpi Lutfi Haziri

Posted by Lutfi Haziri on Thursday, April 9, 2020